Overlay

Kombajny kosmetyczne – cena zakupu, modele

Słowo „kombajn” nieodzownie kojarzy się z maszyną rolniczą. Jest ono również używane do określania urządzeń łączących w sobie dużo różnych funkcji. W ostatnim czasie wzrasta popularność wielofunkcyjnych urządzeń kosmetycznych,  zwanych potocznie kombajnami. Kombajn kosmetyczny to urządzenie przeznaczone do profesjonalnego wykorzystania w gabinetach kosmetycznych lub klinikach medycyny estetycznej, przez wykwalifikowany personel. Kombajny kosmetyczne pozwalają  na przeprowadzenie wielu różnych precyzyjnych zabiegów kosmetycznych, bez konieczności kupowania wielu różnych urządzeń, potrzebnych do ich wykonania.

Rodzaje kombajnów kosmetycznych

Obecnie na rynku dostępne są zarówno prostsze modele kombajnów kosmetycznych, łączących w sobie dwie lub trzy funkcje (2 w 1; 3 w 1), poprzez bardziej złożone urządzenia typu 8 w 1 lub 9 w 1, do najbardziej złożonych modeli kombajnów, łączących w sobie 30 lub nawet ponad 40 różnych funkcji. Od złożoności funkcji uzależniona jest również cena kombajnu kosmetycznego. Cena kombajnów kosmetycznych, w zależności od złożoności modelu, wahają się od ok 4000 zł do nawet ok 50000 zł.

Jakie zabiegi można wykonać kombajnem kosmetycznym?

Dostępne na rynku kombajny kosmetyczne oferują mnogość zabiegów z zakresu kosmetyki i medycyny estetycznej. Przy wykorzystaniu tych urządzeń można przeprowadzać takie zabiegi jak: jonoforeza, mezoterapia bezigłowa, mikrodermabrazja, masaże antycellulitowe, masaże relaksacyjne całego ciała, usuwanie niedoskonałości (blizny, przebarwienia, popękane naczynka, rozstępy), peeling, drenaż limfatyczny i wiele innych zabiegów upiększających i pielęgnacyjnych.

Czym kierować się przy wyborze kombajnu kosmetycznego?

Jednym z oczywistych kryteriów wyboru jest cena kombajnu kosmetycznego, jednakże należy pamiętać, że nie zawsze wszystko co tańsze, jest bardziej opłacalne. Decydując się na zakup tego urządzenia, należy zwrócić uwagę na następujące kwestie: sprawdzonego producenta, atesty posiadane przez urządzenie (atest dopuszczający do użycia na terenie UE), czy dostępne są części (głowice) zamienne, czy producent oferuje bezpłatne profesjonalne szkolenie w zakresie obsługi urządzenia, czy dostępny jest serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zakup kombajnu kosmetycznego jest poważnym wydatkiem dla każdego gabinetu kosmetycznego/medycyny estetycznej, więc nie należy działać pochopnie. Wybór sprzętu dobrej jakości z pewnością będzie miał bardzo pozytywny wpływ na rozwój gabinetu w zakresie oferowanych zabiegów upiększających, pielęgnacyjnych.

Wysokiej jakości kombajny kosmetyczne znajdziesz na stronie https://maxmedik.pl/388-kombajny-kosmetyczne

Dodaj komentarz